اخبار

چگونه می‌‌توانیم نسخه آی‌اواس را به‌روزرسانی کنیم؟

زمانی که اپل آپدیت جدیدی برای گوشی‌های هوشمند خود ارائه می‌کند، معمولا کاربران به سرعت اقدام به دریافت و نصب آن می‌کنند. چرا که اغلب موارد این آپدیت‌ها همراه با ویژگی‌های جدیدی بوده، یا دست کم امنیت سیستم عامل برطرف شده و مشکلات زیادی رفع و رجوع شده است.

برای آپدیت آیفون، می‌توانید مراحل زیر را طی کنید:

  • وارد اپلیکیشن Settings شوید.
  • به بخش General بروید.
  • وارد قسمت Software Update شوید.

حالا اگر آپدیتی برای آیفون شما در دسترس باشد، می‌توانید روی گزینه Download and Install ضربه بزنید و منتظر بمانید و تا تأییدیه این آپدیت از سوی اپل انجام شده و سپس مراحل دانلود و نصب آپدیت انجام می‌شود.

به خاطر داشته باشید که برای انجام آپدیت‌ها، باید به شبکه وای فای متصل شوید و مدت زمان دانلود آپدیت‌ها، نسبت به حجم آن و البته سرعت اینترنت شما ممکن است به سرعت انجام شده یا مدت زمان زیادی طول بکشد.

همچنین بد نیست بدانید که با آپدیت کردن آیفون، اطلاعات دستگاه شما حذف نشده و همه چیز سر جای خودش باقی خواهد ماند. این اتفاق تنها زمانی رخ می‌دهد که از طریق کامپیوتر یا لپتاپ، اقدام به ریستور کنید. البته اگر پیش از ریستور از اطلاعات گوشی بکاپ تهیه کنید، می‌توانید پس از پایان Restore این بکاپ را بازگردانی کرده و به این ترتیب کلیه اطلاعات شما در محل پیشین خود جای‌گذاری خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید