اخبار

مقایسه قاب آیفون ۱۴ پرو با گوشی آیفون ۱۳ پرو

تصاویر جدید از قاب آیفون ۱۴ پرو که بر روی آیفون ۱۳ پرو نصب شده است، بهترین دید را به تغییرات احتمالی طراحی لنزهای دوربین پشت، فلش و اسکنر لایدار در آيفون گران قیمت جدید اپل می‌دهد.

تصویر این قاب که در وبلاگ معتبر کره‌ای Naver توسط حساب کاربری «yeux1122» به اشتراک گذاشته شده است، لنزهای دوربین بزرگتری را برای آيفون ۱۴ پرو آینده نشان می‌دهد. تلاش برای جا دادن قاب طراحی شده برای آیفون ۱۴ پرو روی آیفون ۱۳ پرو، نشان می‌دهد که اندازه هر دوربین (لنز واید، الترا واید و تله فوتو) افزایش یافته است و در نتیجه فلش و اسکنر لایدار نیز موقعیت خود را با توجه به تصاویر، تغییر داده‌اند.

تصاویر قبلی از قاب‌های آیفون ۱۴ پرو و ماکت‌های آنها نشان داده‌اند که اپل در حال برنامه‌ریزی دوربین برجسته‌تری در آیفون های سری پرو امسال است. لنزهای بزرگتر و برآمدگی دوربین بیشتر در پشت این سری از گوشی‌های اپل، ناشی از چندین ویژگی جدید در دوربین آیفون ۱۴ پرو مورد انتظار امسال است. مهم‌تر از همه اینکه انتظار می‌رود اپل یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی عریض را به همراه بهبودهایی در عکاسی در نور کم و احتمالا فیلم‌برداری با کیفیت 8K در آیفون ۱۴ پرو قرار دهد.

تصویر دیگری که در همین پست امروز به اشتراک گذاشته شده، نشان می‌دهد که دکمه‌های میزان صدا و تغییر دهنده صدا در آیفون ۱۴ پرو، کمی به بالاتر سوق داده شده‌اند. به طور کلی شماتیک‌های لو رفته از آيفون آینده اپل در سال جاری، به لطف باتری بزرگتر و سخت افزار دوربین تقویت شده، طراحی ضخیم‌تر و وزن سنگین‌تر را نشان می‌دهند.

اپل چهار مدل جدید از سری آیفون ۱۴ را طی رویداد چهارشنبه این هفته که «Far Out» نام‌گذاری شده است، معرفی خواهد کرد که شامل آیفون ۱۴ با صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی، آیفون ۱۴ پلاس ۶٫۷ اینچی، آیفون ۱۴ پرو ۶٫۱ اینچی و آيفون پرو مکس ۶٫۷ اینچی می‌شود. در کنار آيفون‌های جدید اپل گفته شده که اپل واچ سری ۸، اپل واچ مقاوم‌تر جدید احتمالا با نام اپل واچ پرو، و اپل واچ SE جدید و همچنین ایرپادز پرو نسل دوم احتمالا رونمایی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید