اخبار

یک ساعت هوشمند ۲۱۵۰ دلاری، نتیجه همکاری نینتندو و تگ هویر، یک ساعت هوشمند ۲۱۵۰ دلاریست!

tag 1

مدتی قبل، شرکت ساعت‌سازی سوییسی تگ هویر تیزری درباره ساعتی با طرح الهام گرفته از یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های گیمینگ، یعنی سوپر ماریو منتشر کرد. بسیاری فکر می‌کردند که این شرکت قصد عرضه ساعت جدیدی با طرح ماریو را دارد اما به نظر می‌رسد که این محصول، نسخه‌ای خاص از ساعت هوشمند تگ هویر Connected خواهد بود که از سیستم عامل Wear OS‌ گوگل استفاده می‌کند.

tag 3

تگ هویر هنوز به صورت رسمی جزئیات این محصول را اعلام نکرده و وبسایت آنها نیز به معرفی این محصول در تاریخ ۱۵ جولای (۲۴ تیر) اشاره می‌کند؛ اما بسیاری از خبرگزاری‌های تکنولوژی مانند Engadget، TechCruch و WorldTempus گزارشاتی درباره ویژگی‌های کلیدی این محصول منتشر کرده‌اند.

سخت افزار این ساعت تغییری نکرده و تمامی تغییرات ظاهری هستند. قاب ساعت دچار تغییراتی شده و حرف M با استایل خاص ماریو نیز بر روی پیچ چرخان ساعت به چشم می‌خورد. این ساعت با دو بند عرضه خواهد شد؛ یکی از آنها از جنس لاستیک بوده و رنگ قرمز دارد و دیگری نیز از لاستیک قرمز و چرم مشکی ساخته شده‌ است.

tag 2

این نسخه در بین سری Connected قیمت نسبتا بالایی داشته و خرید آن، ۲۱۵۰ دلار برای شما هزینه خواهد داشت؛ این شرکت تعداد بسیار کمی نیز از این ساعت تولید کرده و تنها ۲۰۰۰ نسخه از ساعت سوپر ماریو تگ هویر ساخته خواهند شد که احتمالا از تاریخ ۱۵ جولای (۲۴ تیر)، در سایت این شرکت و فروشگاه‌های تگ هویر به فروش خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید