اخبار

سری آنر مجیک ۳ با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس عرضه خواهند شد

85e391b8 988b 416c b1cd 14f51408745e

کوالکام در امروز از پردازنده جدید خود، یعنی اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس رونمایی کرد و بسیاری از سازندگان گوشی‌های هوشمند نیز اعلام کرده‌اند که قصد استفاده از این پلتفرم جدید را در محصولات آینده خود دارند. یکی از برند‌هایی که قصد استفاده از این چیپست در گوشی‌های جدید خود را دارد، آنر است که مدتی است تبدیل به برندی مستقل شده و دیگر بخشی از هواوی محسوب نمی‌شود.

خانم فانگ فی، مدیر تولید آنر می‌گوید که در سری مجیک ۳ که در آینده به بازار عرضه خواهند شد، از چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس استفاده شده است. عملکرد مثال زدنی این پردازنده و همچنین قدرت آن در زمینه هوش مصنوعی، به آنر اجازه خواهد داد تا تجربه کاربری موبایلی ایجاد کند که نیاز‌های حرفه‌ای ترین کاربران را نیز برآورده سازد.

7a69 ivffpct5644678

این خبر برای آنر برای مثبت محسوب می‌شود زیرا دلیل جدایی این شرکت از هواوی، امکان ادامه رابطه تجاری آنر با شرکت‌های آمریکایی بود و این برند پس از استقلال خود از هواوی، می‌تواند قطعات شرکت‌های آمریکایی مانند پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸ پلاس را خریداری کند.

مدتی پیش نیز مقامات این شرکت اعلام کردند که از این پس همه گوشی‌های آنر، به همراه سرویس‌های گوگل به بازار عرضه خواهند شد. با توجه به این اخبار، به نظر می‌رسد که سری آنر مجیک ۳ پرچمدارانی حقیقی هستند و توان رقابت با گوشی‌های اندرویدی رده بالای دیگر را خواهند داشت.

honor 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید