اخبار

Galaxy S22 نیز از دوربین درون نمایشگر بهره نخواهد برد!

پرچمداران جدید سامسونگ به دوربین سلفی داخل نمایشگر مجهز نخواهند بود.

در حالی که انتظار می‌رود خانواده Galaxy S22 اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی معرفی و روانه بازار شوند، لذا کمی زود به نظر می‌رسد که بخواهیم در مورد شایعات و مشخصات آن‌ها حرفی بزنیم. اما امروز وب سایت سم موبایل گزارش داده است که پرچمدار آینده سامسونگ با نام گلکسی اس ۲۲ از دوربین سلفی تعبیه شده درون نمایشگر برخوردار نخواهد بود.

افرادی که در کشور کره جنوبی مشغول فعالیت هستند، به سم موبایل گزارش داده‌اند که سامسونگ قصد دارد تا از تکنولوژی دوربین سلفی تعبیه شده درون نمایشگر برای سری Galaxy S22 صرف نظر کند. ظاهرا مسئولان و مهندسان کره‌ای از نتایج تصاویر گرفته شده با دوربین سلفی زیر نمایشگر راضی نبوده و تصمیم دارند تا فعلا از این گزینه صرف نظر کنند. همچنین ظرفیت تولید میلیون‌ها گوشی هوشمند با فناوری یاد شده برای هیچ یک از کارخانه‌های تولید کننده منطقی نبوده و خارج از توانایی آن ها است.

Samsung Galaxy S21 Review 021

در کنار گزارش یاد شده، یکی دیگر از تحلیل گران مدعی شده است که علیرغم عدم استفاده از این تکنولوژی در خانواده اس ۲۲، سامسونگ قصد دارد تا از فناوری دوربین سلفی داخل نمایشگر در گلکسی زد فولد ۳ استفاده کند. اما نمایشگر بیرونی این محصول به همان دوربین سلفی قرار گرفته در یک حفره دایره‌ای شکل مجهز باقی خواهد ماند.

سایر شایعات و اخبار درز پیدا کرده در مورد Galaxy S22 حاکی از آن است که این محصولات به دوربین پریسکوپ بهبود یافته (برای نسخه الترا) دوربین اصلی بزرگ‌تر و سیستم لرزشگیر سنسور شیفت مجهز خواهد بود. همچنین پردازنده نسل بعد سامسونگ (احتمالا اگزینوس ۲۲۰۰) از پردازنده گرافیکی AMD بهره خواهد برد که به این ترتیب سرعت و کیفیت رندر تصاویر به طرز محسوسی بالاتر خواهد رفت. پیش بینی می‌شود که این تراشه روی محصولاتی که خارج از کشور آمریکا و کره جنوبی عرضه می‌شوند، قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید