اخبار

آپدیت One UI 3.1 برای گلکسی S20 FE 5G عرضه شد

s20 fe

بروزرسانی وان یو آی ۳٫۱ برای اس ۲۰ فن ادیشن ۵G ارائه شد.

سامسونگ هفته گذشته، بروزرسانی One UI 3.1 برای گوشی هوشمند Galaxy S20 FE 5G با شماره ساخت SM-G781B را در بسیاری از کشورهای اروپایی ارائه کرد. اما متأسفانه مدت کوتاهی پس از عرضه، این بروزرسانی از سرورهای سامسونگ حذف شد. مسئولان این برند کره‌ای برای اقدام یاد شده، هیچ گونه دلیل موثق و روشنی را نیاوردند. اما خبر خوب اینجا است که این آپدیت مجددا امروز در دسترس کاربران این محصول قرار گرفته است.

آپدیت جدید برای گوشی هوشمند گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن 5G با حجم ۱٫۷ گیگابایتی همراه است که همان شماره ساخت پیشین، یعنی G781BXXU2CUB5 را نیز با خود یدک می‌کشد. این آپدیت در حال حاضر در کشورهای اروپایی عرضه شده است. اگر هنوز موفق به دریافت آن نشده‌اید، می‌توانید این موضوع را به صورت دستی با رفتن به منوی زیر چک کنید:

Settings> Software Update

gsmarena 001

آپدیت رابط کاربری One UI 3.1 برای گوشی هوشمند Galaxy S20 FE 5G به همراه پچ امنیتی فوریه ۲۰۲۱ اندروید و برخی قابلیت‌های جدید در اختیار دارندگان اسمارت فون یاد شده قرار گرفته است. البته بد نیست بدانید که این بروزرسانی هنوز برای نسخه 4G گجت هوشمند گلکسی اس ۲۰ اف ای عرضه نشده، اما مطمئنا دارندگان این محصول زمان زیادی منتظر نخواهند ماند و به زودی شاهد ارائه آن خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید