اخبار

دومین نسخه آزمایشی iOS 14.3 و iPadOS 14.3 عرضه شد

iOS 7 10 Emblem
شب گذشته دومین نسخه آزمایشی پلتفرم‌های جدید اپل ارائه شد.

اولین نسخه‌ آزمایشی سیستم عامل‌های آی او اس ۱۴٫۳ و آیپد او اس ۱۴٫۳ چندی است که در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و شب گذشته، شاهد عرضه دومین نسخه آزمایشی این پلتفرم‌ها بودیم. توسعه دهندگان و برنامه نویسان که از اولین نسخه آزمایشی استفاده می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به مسیر زیر، آیفون یا آیپد خود را به این نسخه آزمایشی آپگرید کرده و اپلیکیشن‌های خود را با آن‌ها سازگار کنند.

Settings> General> Software Update

در نسخه دوم آزمایشی آی او اس ۱۴٫۳ شاهد اضافه شدن قابلیت ApplePro RAW به آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس هستیم. اپل در رویداد رونمایی از خانواده آیفون ۱۲ و قسمت معرفی نسخه‌های پرو، تأکید زیادی روی قابلیت Pro RAW خود کرد و با ارائه آپدیت آی او اس 14.3 این ویژگی در اختیار کاربران این دو محصول قرار خواهد گرفت.

حجم این آپدیت در مقایسه با نسخه پیشین بسیار کم بوده و مدت کوتاهی برای انجام آن نیاز خواهد بود. فقط باید مطمئن شوید که آیفون یا آیپد شما به اینترنت پرسرعت متصل شده است.

iOS 14.3 beta 2 download

آی او اس ۱۴٫۳ و آیپد او اس ۱۴٫۳ برای برخی کاربران یک بروزرسانی بزرگ به حساب می‌آید. چرا که علاوه بر پشتیبانی از Pro RAW، قابلیت اتصال کنترلر دوآل سنس پلی استیشن ۵ نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. پس اگر شما یکی از موبایل گیمرها باشید،‌ مطمئنا از این آپدیت نهایت استفاده را خواهید برد.

برخی ویژگی‌های دیگر از جمله اضافه شدن یک موتور جستجوی جدید به نام Ecosia و یک دسته بندی جدید با نام Cardio Fitness در اپلیکیشن Health را نیز شاهد هستیم. بسیاری از ایرادات گزارش شده توسط کاربران و باگ‌های موجود در سیستم عامل نیز در این نسخه بر طرف شده است که مطمئنا تا ارائه نسخه عمومی این دو پلتفرم، تعداد آن‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

اگر در مورد تاریخ عرضه نسخه عمومی iOS 14.3 و iPadOS 14.3 سوال دارید، باید بگوییم که برخی از تحلیل گران، ماه دسامبر را برای ارائه نسخه عمومی این دو پلتفرم اعلام کرده‌اند. اما باید منتظر بمانیم و ببینیم که کوپرتینویی‌ها، چه تاریخی را در ذهن خود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید