اخبار

افشاگر معروف از وجود قطعی قلم در Galaxy S21 Ultra خبر داد

samsung
افشاگر معروف توئیتری در گزارش جدیدی به‌صورت صد درصدی تایید کرده که alaxy S21 Ultra از قلم S Pen پشتیبانی خواهد کرد.

افشاگر معروف توئیتری با نام کاربری Ice Universe که سابقه خوبی در افشای اطلاعات مربوط به محصولات سامسونگ دارد، تایید کرده که گلکسی S21 الترا با پشتیبانی از قلم S Pen به بازار می‌آید. پیش‌تر در گزارش‌ها احتمال داده شده بود که این دستگاه قلم داشته باشد و با پیشرفت سری گلکسی زد فولد سری گلکسی نوت کاملا از رده خارج شود.

در چند سال اخیر شباهت‌های سری گلکسی S و گلکسی نوت بسیار زیاد شده و این شباهت‌ها در نسل اخیر این دو خانواده به اوج خود رسیده است. حالا به نظر می‌رسد که سامسونگ می‌خواهد خط تولید خود را خلوت‌تر کرده و با کنار گذاشتن سری نوت تمرکز بیشتری روی سایر محصولاتش داشته باشد.

طبق گزارش‌ها، گلکسی S21 الترا از نمایشگر LTPO AMOLED با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی در رزولوشن ۱۴۴۰p استفاده می‌کند. این گوشی احتمالا با دوربینی ۱۰۸ مگاپیکسلی با سنسور HM3 به بازار می‌آید که می‌تواند ۱۲ درصد دریافت نور بهتری داشته باشد.

این خانواده امسال زودتر از همیشه در ماه ژانویه ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد تا احتمالا بتواند حداکثر بهره را از غیبت هوآوی در بازارهای جهانی ببرد. در هفته‌های آتی باید منتظر اخبار بیشتری درباره این سری باشیم.

gsmarena 0012

دیدگاهتان را بنویسید