اخبار

مشخصات سخت‌افزاری هواوی Y9a مشخص شد

Huawei Logo
تصویری از بنر تبلیغاتی گوشی هوشمند هواوی Y9a منتشر شده است که برخی از ویژگی‌های سخت‌افزاری محصول جدید شرکت چینی را فاش می‌کند.

هفته‌ی گذشته، تصویری رندرشده از هواوی اینجوی ۲۰ پلاس منتشر شد. این تصویر نشان می‌داد محصول جدید شرکت چینی از دوربینی کشویی استفاده می‌کند و تمامی پنل جلویی به نمایشگر اختصاص یافته است. اینجوی ۲۰ پلاس ویژگی‌های جالب دیگری همچون ماژول دوربین سه‌گانه را نیز به‌همراه داشت. حال اطلاعاتی از محصول دیگر هواوی منتشر شده که کمی ما را با مشخصات سخت‌افزاری گوشی هوشمند جدید شرکت چینی آشنا می‌سازد. این اطلاعات ازطریق ارسال تصویری از بنر تبلیغاتی گوشی هواوی Y9a از کردستان عراق به‌دست آمده است.

مشخصات سخت‌افزاری هواوی Y9a مشخص شد

در تصویر می‌توان طراحی ظاهری هواوی Y9a را مشاهده کرد که مانند اینجوی ۲۰ پلاس دوربین سلفی کشویی دارد و بریدگی یا حفره‌ای در بالای نمایشگر برای جایگاه دوربین سلفی در نظر گرفته نشده است. در پنل پشتی نیز ماژول دوربین از طراحی دایره‌ای‌شکلی بهره می‌برد تا دوربین چهارگانه و حسگرها و فلش را در خود جای دهد. در این تصاویر، می‌توان مشاهده کرد برخلاف اینجوی ۲۰ پلاس، هواوی Y9a میزبان دوربینی چهارگانه شده است: دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی، دوربین فوق‌عریض ۸ مگاپیکسلی، دوربین ۲ مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر ماکرو و دوربین ۲ مگاپیکسلی دیگر برای سنجش میزان عمق در تصویر.

مشخصات سخت‌افزاری هواوی Y9a مشخص شد

در بنر مشاهده می‌شود که حداقل یکی از مدل‌های هواوی Y9a از مشخصات سخت‌افزاری ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ ذخیره ‌سازی برخوردار شده است. درواقع، انتظار می‌رود مدل‌های دیگری نیز از گوشی هوشمند هواوی Y9a معرفی شوند که میزان حافظه‌ی رم یا حافظه‌ی ذخیره‌سازی متفاوتی دارند. 

حسگر اسکنر اثرانشگت در لبه‌های کناری دستگاه قرار گرفته که شاید استفاده از آن برای برخی از کاربران کمی مشکل باشد؛ زیرا حسگر اسکنر اثرانگشت در قاب پشتی بسیاری از محصولات موجود در بازار قرار گرفته است. متأسفانه به ظرفیت باتری هواوی Y9a اشاره‌ای نشده است؛ اما در بنر می‌توان مشاهده کرد که امکان شارژ باتری با فناوری شارژ سریع ۴۰ واتی وجود خواهد داشت.

همراه تل استار باشید.

دیدگاهتان را بنویسید