اخبار

Apple Watch و Ipad جدید در ماه سپتامبر و Iphone 12 در ماه اکتبر معرفی می‌شوند

iphone 12 render 3
بر اساس گزارش جدید جان پراسر، به‌نظر می‌رسد که مراسم ویژه اپل به ماه اکتبر موکول شده، اما این شرکت در ماه سپتامبر از نسخه جدید ساعت هوشمند و تبلت خود رونمایی خواهد کرد.

همه‌گیری جهانی کووید-۱۹ تاثیرات زیادی بر زمان‌بندی تولید و عرضه محصولات شرکت‌های مختلف داشته است. اپل چند وقت پیش تایید کرد که سری Iphone 12 با چند هفته تاخیر در دسترس قرار می‌گیرد. حالا افشاگر معروف، جان پراسر، مدعی شده که مراسم رونمایی از پرچمداران بعدی بعد در ماه اکتبر برگزار خواهد شد. با این حال، او می‌گوید که کوپرتینویی‌ها محصولات دیگری را برای رونمایی در ماه سپتامبر در نظر گرفته‌اند.

مطابق گزارش پراسر، اپل در ماه سپتامبر از اپل واچ و آیپد جدید پرده‌برداری می‌کند. او معتقد است که اپل واچ سری ۶ و مدل نامعلومی از آیپد بدون برگزاری مراسمی ویژه در ماه سپتامبر معرفی می‌شوند. این اتفاق در نوع خود بی‌سابقه خواهد بود، چون اپل معمولا اپل واچ را در کنار آیفون معرفی می‌کند. اگر گزارش پراسر درست باشد، این اولین باری خواهد بود که اپل واچ زودتر از آیفون رونمایی می‌شود.

در خصوص Iphone 12 گفته می‌شود که مراسم رونمایی از این خانواده در تاریخ ۱۲ اکتبر مصادف با ۲۱ مهر برگزار خواهد شد. پیش‌خرید این سری از همان هفته شروع می‌شود و عرضه آن احتمالا با یک هفته فاصله انجام می‌گیرد. با این حال، تمامی مدل‌ها با یکدیگر به فروش نمی‌رسند. گفته می‌شود که Iphone 12 در ماه اکتبر و احتمالا Iphone 12 Pro در ماه نوامبر به بازار می‌آیند.

جان پراسر می‌گویند این احتمال وجود دارد که این تاریخ‌ها تغییر پیدا کند، بنابراین هنوز نمی‌توانیم نسبت به این گزارش مطمئن باشیم. سری Iphone 12 که اولین پرچمدار اپل با پشتیبانی از ۵G خواهد بود احتمالا بدون آداپتور شارژر و ایرفون سیمی به دست مشتریان می‌رسد.

Apple Watch و Ipad جدید در ماه سپتامبر و Iphone 12 در ماه اکتبر معرفی می‌شوند

همراه تل استار باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید