اخبار

MI 10 Ultra شیائومی با شارژ ۱۲۰ واتی، زوم ۱۲۰ برابری و نمایشگر ۱۲۰ هرتزی رونمایی شد

Mi 10 Ultra 3 1024x576 1
MI 10 Ultra، پرچم‌دار تمام‌عیار شیائومی، با شارژ سریع ۱۲۰ واتی و صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی معرفی شد. این گوشی هوشمند ازطریق دوربین پریسکوپی می‌تواند سوژه‌ها را تا ۱۲۰ برابر بزرگ‌نمایی کند.

شیائومی دَه سال پیش در چین بنیان‌گذاری شد تا به یکی از شرکت‌های فناوری‌محور این کشور تبدیل شود. یک سال پس از بنیان‌گذاری، می وان (Mi 1)، اولین گوشی هوشمند برند شیائومی، روانه‌ی بازار شد. دَه سال از بنیان‌گذاری شیائومی می‌گذرد و این شرکت در مراسم ویژه‌ای که ساعاتی پیش برگزار کرد، گوشی جدیدی رونمایی کرد. شیائومی می ۱۰ اولترا (Xiaomi Mi 10 Ultra) پرچم‌دار جدیدی است که به‌وضوح نشان می‌دهد صنعت گوشی‌های هوشمند در دَه سال اخیر چقدر پیشرفت کرده است.

MI 10 Ultra اولین گوشی در بین گوشی‌های شیائومی به‌حساب می‌آید که پسوند Ultra را یدک می‌کشد. MI 10 Ultra بهبودهای محسوسی درمقایسه‌با می ۱۰ پرو به‌خود دیده تا به دستگاهی بسیار خاص تبدیل شود. می ۱۰ اولترا واقعا دستگاه خاصی است؛ نه‌فقط به‌لحاظ داشتن دوربین و سخت‌افزار توانمند، بلکه به‌‌دلیل معرفی در سالگرد دَه‌سالگی شیائومی. چینی‌ها تلاش کرده‌اند مجموعه‌ای از دستاوردهای جدیدشان را به MI 10 Ultra تزریق کنند تا این گوشی بتواند دربرابر رقبای قدرتمندش در بازار، عملکردی عالی از خود نشان دهد.

در می ۱۰ اولترا استفاده از صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتز و شارژ بی‌سیم ۵۰ واتی همراه‌با شارژ سیمی ۱۲۰ واتی و دوربینی ۴۸ مگاپیکسلی با مکانیسم پریسکوپی و بزرگ‌نمایی ۱۲۰ برابری دیجیتالی را شاهد هستیم. دوربین اصلی گوشی نیز حسگر ۴۸ مگاپیکسلی دارد؛ اما این حسگر بزرگ‌تر از حسگر دوربین پریسکوپی است. دوربین پریسکوپی و دوربین ۱۳ میلی‌متری فوق‌عریض، دیگر دوربین‌های پنل پشتی می ۱۰ اولترا هستند. دوربین ۱۳ میلی‌متری می ۱۰ اولترا عریض‌ترین دوربینی به‌حساب می‌آید که تاکنون در گوشی‌های هوشمند استفاده شده است. 

MI 10 Ultra شیائومی با شارژ 120 واتی، زوم 120 برابری و نمایشگر 120 هرتزی رونمایی شد

همراه تل استار باشید.

دیدگاهتان را بنویسید