شرایط و قوانین بیمه دیگارد

با توجه به بالا بودن قیمت موبایل های امروزی بیمه موبایل به یک بخش جدا نشدنی از سبد خرید مشتریان تبدیل شده است. زیرا ممکن است در معرض خطرات مختلفی قرار بگیرند، بیمه موبایل نقش بسیار مهمی در حفاظت از سرمایه شما دارد. با بیمه کردن گوشی موبایل خود، می‌توانید از خسارات مالی ناشی از سرقت موبایل، شکستکی گوشی، آسیب‌های آبدیدگی و نوسانات برق، آتش سوزی و حوادث دیگر محافظت کنید.در این شرایط برای بیمه کردن گوشی و خرید بیمه موبایل، باید بتوانیم با مقایسه بیمه موبایل ها، پوشش بیمه ی موبایل، هزینه بیمه موبایل و با توجه به مدل و برند گوشی، بهترین بیمه گوشی موبایل را انتخاب کنیم.

  • بنابراین، بیمه موبایل یک راهکار موثر برای حفاظت از گوشی همراه و دستگاه‌های الکترونیکی شماست. با انتخاب بهترین بیمه موبایل، می‌توانید از خسارات مالی ناشی از سرقت، آسیب‌های ناگهانی و مشکلات دیگر در استفاده از دستگاه‌های موبایل خود جلوگیری کنید و با آرامش بیشتری از فناوری‌های هوشمند خود لذت ببرید. صدور بیمه موبایل توسط بیمه معلم انجام می‌شود و تماماً به صورت آنلاین و غیر حضوری میباشد.
  • طرح بیمه موبایل معلم با عنوان دیگارد کاملترین و بهترین بیمه گوشی موبایل در ایران است.
  • در این طرح با کمترین هزینه بیمه گوشی را تهیه کنید و بیشترین جبران خسارت را داشته باشید. بدون استرس از کار کردن با گوشی موبایل خود لذت ببرید.

برای خرید بیمه گوشی سامسونگ دیگارد نوع بیمه تلفن همراه در برندهای مختلف تفاوتی ندارد یعنی می توانید دیگارد سبز (برای گوشی های تا 20 میلیون تومان) را برای گوشی های برند سامسونگ، شیائومی فعال نمایید. با دیگارد بهترین بیمه گوشی موبایل را در اختیار دارید و ومی توانید با خیال راحت از گوشی سامسونگ میان رده یا حتی پرچم دارتون اسفاده کنید.

این را فراموش نکنید دیگارد بهترین بیمه موبایل با پوشش حداکثری است و بیشترین جبران خسارت را دارد. برای خرید بیمه موبایل، دیگارد تنها گزینه مطمئن است.

گوشی های موبایل پرطرفدار برند شیائومی معمولا جز گوشی های میان رده هستند. با بیمه گوشی شیائومی خیال خودتون را از آسیب های احتمالی به گوشی شیائومی راحت کنید. با توجه به قیمت گوشی های شیائومی موجود در بازار رنج قیمتی آنها معمولاً بین گوشی شیائومی 5 میلیون تومان تا گوشی شیائومی بالای 10 میلیون تومان است لذا برای بیمه موبایل شیائومی می توانید از طرح سبز دیگارد یعنی برای گوشی های تا 20 میلیون تومان استفاده کنید. در صورتی که قیمت گوشی شما بالاتر از 20 میلیون تومان است می توانید طرح بیمه موبایل دیگارد مرتبط را انتخاب نمایید.

پیدا کردن بیمه گوشی موبایل در عین سادگی، کار پیچیده ایی است. یکی از موارد بسیار مهم در بیمه ها، بیمه سرقت موبایل است که به دلیل افزایش آمار سرقت موبایل، بیمه دزدی گوشی مهمترین اولویت امنیتی برای گوشی است حتی مهم تر از گلس و کاور. بیمه موبایل دیگارد در موضوع سرقت بسیار هوشمندانه عمل کرده است و بر خلاف سایر بیمه های سرقت، در هر صورتی جبران خسارت را انجام می دهد. تنها با یک گزارش پلیس و بدون نیاز به فیلم دوربین مداربسته و شاهد پروسه جبران خسارت فعال می‌شود. بیمه سرقت موبایل دیگارد یکی از پوشش های این بیمه موبایل است که با فعالسازی دیگارد همه ی پوشش ها بون محدودیت برای گوشی موبایل شما فعال می شود.

برای محاسبه قیمت بیمه گوشی موبایل دیگارد نیازی به محاسبات عجیب و غریبی نیست. قیمت بیمه گوشی، بر اساس قیمت گوشی شما در 3 طرح زیر قابل خرید می باشد.

مخصوص بیمه گوشی موبایل تا 20 میلیون تومان بوده و قیمت این بیمه 399.000 تومان است.

مخصوص بیمه گوشی موبایل تا 50 میلیون تومان بوده و قیمت این بیمه 799.000 تومان است.

مخصوص بیمه گوشی های پرچمدار و تا 85 میلیون بوده و به بیمه گوشی آیفون معروف است. قیمت این بیمه 1.299.000 تومان است.