ضمانت با چک : از ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان با سود ۲۳٫۹۶ %

ضمانت با سفته : از ۳۰۰,۰۰۰ تومان تا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان با سود ۲۶٫۹۶ %

نکته: چک برگشتی و معوقه بانکی نداشته باشید.

ثبت درخواست:

برای دریافت اعتبار، ابتدا با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود در وب‌سایت لندو ثبت‌‌نام کنید. در صورتی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خود به سایت وارد شوید. سپس به صفحه فروشگاه تل استار رفته و میزان اعتبار و تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص کنید. در پایان برای ثبت درخواست، اعتبار مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید.

تایید اولیه:

بعد از ثبت درخواست، منتظر تماس لندو بمانید. کارشناسان لندو حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت درخواست، با شما تماس گرفته و از شما درخواست می‌کنند که تصویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را به صورت آنلاین ارسال کنید. عدم ارسال مدارک تا حداکثر ۴ روز پس از ثبت درخواست، باعث حذف درخواست شما به صورت خودکار خواهد شد.

اعتبارسنجی:

بعد از ارسال تصویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری، مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار می‌گیرد. در صورت تایید مدارک، درخواست شما به واحد سرمایه‌گذاری فرستاده و ثبت نهایی می‌شود.

اعلام تاریخ ارائه اعتبارپس از ثبت درخواست و تایید در اعتبارسنجی، لندو یک کد تخفیف ۱۰۰ درصدی به پروفایل شما ارسـال می‌کند. توجه داشته باشید که تاریخ دقیق ارائه اعتبار مشخص نیست اما لندو بر اساس تعداد افراد در صف انتظار، مدت زمانی را برای ارائه اعتبار به شما در نظر می‌گیرد. ممکن است با سرعت گرفتن فرآیند تامین سرمایه، زمان پیش‌بینی‌شده نیز کاهش پیدا کند که این روند در پروفایل شما قابل مشاهده است.

فروش اقساطی بدون ضامن از ۲ تا ۱۲ ماه . برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.